Fanerat med mahogny, rektangulär delvis läderklädd skiva, sarg med tre lådor, längd 130, bredd 70, höjd 76 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Skador. Del av dekorlist saknas. Löst nyckelbeslag Nyckel finns.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10