SKRIVBORD med stol England 1900-tal

Fanerat med mahogny, rektangulär delvis läderklädd skiva, sarg med tre lådor, längd 130, bredd 70, höjd 76 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Skador. Del av dekorlist saknas. Löst nyckelbeslag Nyckel finns.

Utropspris
4 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13