JONAS BOHLIN, skåp, 4 st, "Cell A1", formgivna 1999.
Grålackerade. Skåpsdörrar med glas och stomme av ek. Bakomliggande hyllplan. Bredd 75, djup 32, höjd 75 cm
Slitage. Märken. Färgbortfall. Repor.