SALONGSGRUPP, 5 delar, rokokostil, omkring år 1900.

Soffa, ett par karmstolar samt ett par stolar. Stomme av betsat lövträ. Fast stoppad rygg och sits. Skuren dekor. Soffans längd 120 cm. Sitthöjd ca 46 cm.

Slitage. Repor. Fläckar. Defekt stoppning.

Utropspris
4 000 SEK