Underrede i förgyllt stål, överdel med glasskiva, underdel med spegelglas, längd 100, bredd 100, höjd 38 cm
Åldersrelaterat slitage. Avnött. Nagg. Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10