Fanerade med björk. En låda samt dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 53. Djup 39. Höjd 56 cm.
Slitage. Smärre fläckar. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10