6 gafflar 15 cm, 6 knivar 18 cm. I etui 28x20 cm. Bladen försilvrad metall, vikt totalt 247 gram.
Repor, ytslitage. Bucklor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10