ANDERS ÖSTERLIN, akvatintetsning, signerad och numrerad 26/60.
C:a 31 x 24 cm.
Ej examinerad ur ram. Smärre fläckar i pappret.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK