SKÅP, troligen Kina, 1900-tal.

Tvådelad trästomme med beslag av brons. Underdelen med två pardörrar och två lådor. Överdelen med två lådor och dörrpar med genombruten dekor. Bredd 104, djup 46, höjd 210 cm.

Slitage. Skador. Repor. Märken.

Utropspris
6 000 SEK