Ek. Spiralsvarvade ben, fotavslutningar med hjultrissor av mässing. Två lösa stödben medföljer. En iläggsskiva à 56 cm. Längd 158. Bredd 138. Höjd 80 cm.
Slitage. Fläckar. Repor. Märken. Några listbitar saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.