Möbler Bord
1089062
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Stomme i kromad metall samt detaljer i mässing. Rökfärgad glasskiva. Längd 80 cm. Bredd 80 cm. Höjd 40 cm.

Märken. Repor. Slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK