Fanerat med alm med benställning av björk. Genombruten tidningshylla. Profilerad skiva. Diameter 62, höjd 57,5 cm.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fanerresningar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10