Fanerat med mahogny. Två iläggsskivor à 49 och 59 cm. Ett extra stödben. Längd 116 (total längd 224 cm). Bredd 143. Höjd 76 cm.
Renoverat och kompletterat med senare iläggsskivor och stödben. Smärre slitage. Repor. Märken. Fanerlagningar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10