Roland Oudot

(Frankrike, 1897-1981)
Roland Oudot
(Frankrike, 1897-1981)

ROLAND OUDOT, litografi, signerad och numrerad 30/75.

"Falaise et plage". Bildstorlek 33 x 49 cm.

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
150 EUR