Drinkvagn med stomme av mässingsfärgad metall. Övre hyllplan av glas, undre hyllplan av lackad mahogny med plats för tre flaskor. Detaljer av svarvat trä. Längd 70, bredd 47, höjd 72 cm.
Smärre slitage. Ställvis krackelyr på lacken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.