SKÅP, lackerat trä. Kina, 1900-tal.

Bemålad, med relief dekor av antikviteter, delvis dekor av sten, låda med bakomliggande hyllplan. Bredd 51,5, djup 33,5, höjd 86,5 cm.

Konditionsrapport

Slitage, märken, smärre torrsprickor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    3 600
    348 EUR
    411 USD

    Budhistorik (33 bud)
    511 okt 14:423600SEK
    811 okt 14:423400SEK
    511 okt 14:403200SEK