Mahogny och mahognyfanerad med en låda (en i mitten två luckor på sidorna). Skivan klädd med grönt filttyg. Mässingsbeslag. Höjd 88 cm, djup 61,5 cm, bredd 95,5 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.