PARTI ELASTOLIN OCH LINEOL, 17+10 delar, Tyskland. 1930/40-tal.

Diverse vilda västernfigurer samt tillbehör. Samt danska vaktparaden.

Åldersrelaterat slitage. Skador. Torrsprickor.

Utropspris
2 500 SEK