MATBORD, 1900-talets första hälft.

Stomme i trä, betsat. Låda i sargen. Svarvade ben. Längd 153 cm. Bredd 99 cm. Height 79 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Slitage. Maskstungen.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Sofia Blohm

    Sofia Blohm

    sofia.blohm@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    156 EUR
    177 USD

    Budhistorik (14 bud)
    4 7 nov 22:381600SEK
    3A 7 nov 22:371500SEK
    4 7 nov 22:371500SEK