TESERVIS, 3 delar, nysilver, jugend, 1900-talets början.

Smidd dekor. Märkta Colonial Silverplate EPNS. Brickans bredd 40 cm, kannans höjd 17 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Utropspris
150 EUR