Fanerat med björk. Utfällbar skiva med bakomliggande inredning för backgammon. Fyrdelad pelarfot. Längd 88,5. Bredd 43 (-86). Höjd 77 cm.
Slitage. Fläckar. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10