MULBERRY, väska
Ljusbrunt skinn med detaljer av guldfärgad metall. Avtagbart handtag/axelrem. Invändigt fodrad med textil. Två fickor, varav en med dragkedja. Märkt "MULBERRY EST. 1971" samt plakettmärkt och numrerad. Dustbag medföljer. 35 x 27 x 15 cm.
Obetydligt ytslitage.