SKRIVBORD, rokoko, 1700-talets mitt

Skrapat furu. Längd 113, bredd 62, höjd 72 cm

Åldersrelaterat slitage. Slitage. Senare skiva

Utropspris
4 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13