Christian Dior

(Frankrike, Grundat 1945)
Christian Dior
(Frankrike, Grundat 1945)

CHRISTIAN DIOR, "Lady Dior", VÄSKA.

Dragkedjeförsedd handväska i svart
Cannage-quiltat läder med fodret i rött tyg. Detaljer i gulmetall. En dragkedjeförsedd innerficka. Avtagbar axelrem. Etikettmärkt "Christian Dior PARIS", "Made in Italy".
Bredd 32 cm, höjd 25 cm.

Smärre slitage. Enstaka repor.

Utropspris
1 600 EUR
Maiju Kemppainen

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13