Möbler Bord
1099420
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft.

Målat. Två lådor i sarg. Beslag av mässing. Raka avsmalnande ben. Längd 110, bredd 65, höjd 77 cm. Nyckel finns.

Slitage. Senare målning. Senare beslag. Torrsprickor.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK