SKRIVBORD, 1900-talets första hälft.

Målat. Två lådor i sarg. Beslag av mässing. Raka avsmalnande ben. Längd 110, bredd 65, höjd 77 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Senare beslag. Torrsprickor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T12

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 9 timmar

    Utropspris: 2 500 SEK

    600
    58 EUR
    68 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 650 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    314 okt 12:18600SEK
    413 okt 21:04550SEK
    313 okt 19:21500SEK