GÖRAN MALMVALL, 4 delar, karmstolar, 2 st samt soffa och soffbord, 1900-talets andra hälft.

Soffa och karmstolar målade. Lösa plymåer klädda med textil. Sitthöjd 44. Bredd 59-120. Djup 50. Höjd 86 cm. Bord av furu. Längd 80. Bredd 49. Höjd 55 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
4 000 SEK