Fanerat med mahogny. Dekor av intarsia. Tre lådor i sargen. Hurtsar ed skåpdörrar med bakomliggande hyllinredning. Glasskiva medföljer. Bredd 135. Djup 74. Höjd 76 cm.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.