Teak, längd 180, bredd 100, höjd ca 73 cm, två iläggsskivor à 55 cm vardera.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Nagg. Lagning/spricka längs med ena sargkanten.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10