Design
1099999

SOFFA, "Maralunga", Vico Magistretti för Cassina, Italien.

Tvåsits. Helstoppad, klädd i vitt läder. Utvikbara sidor. Lösa stoppade sittdynor. Längd (invikt) c:a 165 cm.

Bruksslitage. Smärre veck, repor och obetydliga fläckar.

Utropspris
6 000 SEK