STOLAR 2 st SAMT BORD, Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft

Målat och bronserat. Bord med skiva av marmor. Längd 80. Bredd 55. Höjd 68,5 cm. Stolar med fast stoppad rygg och sits. Sitthöjd 43 cm.

Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar. En stol med något lös klädsel i rygg.

Utropspris
2 500 SEK