ANTON GRATH, skulptur, "Salome", brons, 1900-talets första hälft.

På marmorsockel. Höjd 45 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Sprickor i marmor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L43

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 10 timmar

    Utropspris: 20 000 SEK

    15 500
    1 500 EUR
    1 768 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 16 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    314 okt 16:3115500SEK
    513 okt 13:3914500SEK
    312 okt 19:5014000SEK