Rund skiva av glas med spegeldel samt nedsänkt kylare/vas, underrede av betsat trä, diameter 95, höjd 51 cm
Åldersrelaterat slitage. Avnött. Rostangrepp. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10