Fanerad med mahogny. Skåpsdörr med bakomliggande hyllinreding. Låda. Skåpets bredd 68, djup 38, höjd 85. Spegeln 126x67 cm Nyckel finns.
Troligen ej ursprungligen sammanhörande. Defekta lås. Slitage
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10