ILMARI TAPIOVAARA, stol, "Kongo", Asko, Finland.
Hopfällbar stol i bok. Sitthöjd ca 33 cm. Höjd 67, längd 77 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken. Fläckar.