MATTA, Kina "antique finish", ca 154,5 x 242 cm.

Blekrosa botten med polykrom medaljong, stora vaser med pioner, frukter, antikviteter, fladdermöss och inskription.

Obetydligt slitage, smutsig, fläckar, malskador. Sidorna med smärre trampveck.

Utropspris
4 000 SEK