Mörkbetsat med stiliserad dekor i intarsia. Två lådor samt två luckor med bakomliggande låd- samt hyllinredning. Svängda med med tassavslut. Längd 138 cm, bredd 80 cm, höjd 76 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Repor. Smärre färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.