Madeleine Pyk – en samling F769

MULBERRY, "Trout", väska.

MULBERRY, "Trout", väska.

Svart scotchgrain med detaljer i brunt skinn och mässing. Reglerbar axelrem. Invändigt fodrad i rutig textil. Två fickor med lock samt ett större fack. Märkt "Mulberry made in England" och numrerad. Längd 30, djup 9, höjd 28 cm.

Något slitage. Märken. Fläckar invändigt.

Utropspris
2 500 SEK