Rullväska med två hjul i svart Ardosie-läder med dubbeldragked och fodret i bomull. Ett ytterfack. Uppfällbart handtag. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad (Frankrike 2014). Bagagetag medföljer.
Höjd 60 cm, bredd 38 cm, djup 20 cm.
Bruksslitage. Märken. Repor. Nötta kanter. Spricka genom gummit på sidan. Nyckel saknas.