Cognacsfärgat skinn. Tygfodrad. Portfölj med spänne av gulmetall och fem fack, varav ett med dragkedja. Märkt "Salvatore Ferragamo made in Italy samt numrerad. 40 x 29 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.