FRIEDL HOLZER-KJELLBERG, SKÅL OCH KAFFEKOPPAR MED FAT, 6 par, risporslin, signerade Arabia F.H.Kj. Finland.
Skålens längd 17,5 cm. Kopparnas höjd 6 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
200 EUR