Svart scotchgrain med detaljer i brunt skinn och mässing. Invändigt foder i rutig textil. Ett mindre fack med dragkedja. Märkt "MULBERRY made in England" och numrerad plakett. 45 x 34 x 12 cm.
Slitage. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.