BORDSPENDYL, Gustav Becker, Kienzle, Tyskland, 1920-tal.

Fodral fanerat med mahogny. Pendel finns. Bredd 33,. Höjd 21 cm.

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Slitage. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK