Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Diverse Nysilver
1106161
JARDINIERE, Fraget, försilvrad metall, invändigt förgylld, Warszawa, Polen, 1843. Märkt i botten Warszawa Fraget 1843.
Jardiniere, fraget, försilvrad metall, invändigt förgylld, warszawa, polen, 1843. märkt i botten warszawa fraget 1843.

Längd 40 cm, höjd 28 cm.

Slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
500 EUR