Möbler Bord
1111246
BORD, art déco, 1930-tal.
Bord, art déco, 1930-tal.
Bord, art déco, 1930-tal.
Bord, art déco, 1930-tal.
Bord, art déco, 1930-tal.

Fanerat med björk samt mahogny. Diameter 90, höjd 57 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
Värderare (föräldraledig)
+46 (0)760 52 23 55

Utropspris
4 000 SEK