Möbler Bord
1111246

BORD, art déco, 1930-tal.

Bord, art déco, 1930-tal.
Bord, art déco, 1930-tal.
Bord, art déco, 1930-tal.
Bord, art déco, 1930-tal.

Fanerat med björk samt mahogny. Diameter 90, höjd 57 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer