MIU MIU, väska.

MIU MIU, väska.

Svart lack med beslag i gulmetall. Avtagbar axelrem. Invändigt fodrad med textil, ett fack med med dragkedja. Märkt "MIU MIU". Lås märkt "MIU MIU" med nyckel. Mått, ca 30 x 20 x 17 cm. Går att förstora genom knappar på sidorna. Nyckel finns.

Minimalt slitage. Slitage i bandet på nyckeltagen. Repor på beslag.

Utropspris
3 000 SEK