Bemålad metall och mässing, inredd med klädstång och lådor/fack, längd 53, bredd 36. höjd 103 cm
Slitage. Rostangrepp. Märken. Fläckar. Färgbortfall. Repor. Saknar lås
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10