BORDSPENDYL, sent 1800-tal

BORDSPENDYL, sent 1800-tal

Förgylld brons. Figur och dekor av bl.a. blad, blommor och putti. Höjd 31 cm.

Åldersrelaterat slitage. Visst färgbortfall. Ej funktionstestad. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas.

Utropspris
2 000 SEK