MULBERRY, axelväska.
Svart präglat skinn med detaljer i brunt skinn. Avtagbar axelrem. Invändigt fodrad med rutig textil, ett fack med dragkedja. Märkt "MULBERRY", numrerad plakett. Mått ca 21 x 23 x 7 cm.
Något slitage. Repor. Nötta kanter. Märken.