Målade. Lösa stoppade sitsar. Sitthöjd ca 47, höjd ca 94 cm. Bordet utdragbart, längd (114,5+48+48+48) totalt ca 258,5, bredd 114,5, höjd 73,5 cm.
Smärre slitage, repor och märken.