MATSALSGRUPP, gustaviansk stil, bord med 3 iläggskivor samt 10 stolar, 1900-talets andra hälft.

Målade. Lösa stoppade sitsar. Sitthöjd ca 47, höjd ca 94 cm. Bordet utdragbart, längd (114,5+48+48+48) totalt ca 258,5, bredd 114,5, höjd 73,5 cm.

Smärre slitage, repor och märken.

Utropspris
10 000 SEK