HERMÈS, weekend bag.

Mörkblått läder. Invändigt fodrad med textil. Märkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Ca 60 x 25 x 26 cm.

Konditionsrapport

Ställvis omfattande slitage. Nötta kanter. Repor. Torkat läder. Bottenplatta med spricka.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 7 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    3 008
    294 EUR
    339 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 208 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (8 bud)
    616 jan 21:263008SEK
    5A16 jan 21:262882SEK
    513 jan 18:462808SEK