Fanerat med alm. Baksida med bokhylla. Dörr med bakomliggande lådor och hyllplan. Längd 125. Bredd 63. Höjd 73 cm.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar. Lås saknas. Nyckel saknas.